פוריות, כניסה להריון וכאבים של נשים

לנשים יש כאבים שאין לגברים.

אני מדברת בעיקר על כאבים שקשורים לנשיות,- לרחם, למחזור הוסת, אי סדירות של מחזור, להריונות, לידות והפלות.

הרחם היא איבר שאני מאוד אוהבת לדבר איתו, או יותר נכון - איתה. יש בה חוכמה מדהימה, יצירתיות, נשיות, ובמצב מאוזן היא אחראית לשפע שמגיע אלינו בלי מאמץ ולעוד איכויות נפלאות.

הכאב הכי גדול שיש לנשים הוא כשהריון לא קורה, או קורה ולא מחזיק.

עם השני גיליתי שמאוד קל לי לעזור לנשים להיכנס להריון, בעיקר במצבי אי פוריות לא מוסברת, כשהרופאים לא מבינים למה אישה לא נקלטת, למרות שאין סיבה רפואית לקושי.
גיליתי שיש הרבה סיבות לקושי להרות שלא קשורות לגוף אלא לנפש, לפחדים, לקונפליקטים פנימיים, לאובדן אמונה, ועל זה אני כותבת הרבה.

מאוד קשה להרות כשלא מאמינים שזה אפשרי, לכן אני משתפת הרבה בסיפורי הצלחה מהקליניקה שלי, על כל סוגים של קשיים ואיך יוצאים מהם, דרך עבודה שהיא יותר רגשית, רוחנית, נפשית. אני מוצאת שזה מעורר השראה, ומעודד נשים שנמצאות בדרך להריון שלהן. ככה גם אני עצמי השגתי דברים מדהימים בחיים שלי, דרך הקשבה לסיפורי ניסים של אחרים..צריך להבין שהריון הוא סוג של נס, ונס הוא לא דבר טכני אלא רוחני, לכן קשה לצפות לנס כשאין שום אמונה שהוא יכול לקרות.
אחרי שצוברים אכזבות וכישלונות, בכל תחום, לא רק בהקשר של הריון, האמונה בגוף, ביכולת להרות - מתערערת, ויש דרכים לחזק אותה, חשוב לחזק אותה, ולמצוא תכנים שמעודדים ולא מחלישים אותה.

אני מקפידה לחזק את כל אותן נשים שרוצות להאמין בעצמן ובגוף שלהן שהן יכולות להרות, גם אם זה לא הצליח להן כמה שנים, גם אם אומרים להן שהביציות זקנות, גם אם הסיכוי נמוך..

אני מאמינה בכוח של החיים, של הטבע, של אלוהים, ובעיקר בכוח הרצון של אישה להפוך לאמא, באהבה שיש לאישה לילדים שלה שעוד לא נולדו. אני מאמינה שזה לא אמור להיות קשה, שזו זכות לקבל חיים ממי שרוצה לתת אותם.
הטבע ברא אותנו עם כל מה שצריך כדי להרות, הריון הוא דבר טבעי והוא אמור להיות פשוט, הוא יכול להיות פשוט, כשלא מפריעים לו להיות כזה, כשלא מסבכים, כשמאפשרים.

אם יש לך שאלות שקשורות לפוריות, כניסה להריון או כאבים של נשים, אני אשמח שתכתבי לי, ובינתיים את מוזמנת לקרוא את המאמרים שכבר כתבתי בקטגוריה הזו.
אל תפספסי את הבלוג שלי שיחות עם הרחם, עם תובנות מרוממות על כניסה להריון.


מי שרוצה להכנס להריון בקלות מוזמנת להרשם כאן ולקבל ישירות למייל מידע רב ייחודי ובעל ערך שיעזור לה להכנס להריון בקלות ובאופן טבעי.

הנה מה שכתבה לי אישה שמעולם לא הגיעה אליי לטיפול ורק צפתה בתכנים שלי אחרי שנרשמה לרשימה הפרטית שלי :

רינת היקרה,
רציתי להודות לך מעומק ליבי ולברך אותך בשנה טובה וגמר חתימה טובה.
אני בטוחה שהתובנות והידע הרב שלך עזר לי מאוד להבין את הגוף שלי והרחם שלי.
אני בשבוע 24 פלוס ויש לך חלק בהצלחת ההריון.
תודה רבה!! מאחלת לך שאלוהים יתן לך פי שניים מהלב שלך .
דורית, 39


כאן את יכולה להרשם ולכתוב לי הודעה דומה בעוד כמה חודשים.. 
 
תרגוף / פוריות
ברשתות החברתיות

   
..................................................
 
תרגוף / כאבים כרוניים
ברשתות החברתיות

   
 
 
 

 
רינת גל  ן   052-8200082     ן   rinat.galo@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים