דף הבית >> תרגילים עם הגוף >> הקשר בין גוף לשפע

הקשר בין גוף לשפע

כבר שנים רבות שאני חוקרת את נושא השפע, ומתוך התבוננות באנשים ובאיך הם מושכים לחייהם שפע מצאתי שיש שתי דרכים עיקריות של יצירת שפע, רוב האנשים משתמשים בעיקר באחת מהן.-
 
דרך אחת היא אקטיבית, ודורשת שימוש רב בחלק העליון של הגוף - אדם רוצה (עם הלב), ואז מבטא את הרצון (גרון ופה) ועושה הכל כדי להשיג אותו (ידיים).
אחת הסיבות, אגב, לכאבים בידיים, יכולה להיות פער בין הלב שרוצה לעשות משהו אחד, לבין הידיים שעושות משהו אחר...
 
הדרך השנייה היא פאסיבית ודורשת שימוש רב יותר של החלק התחתון, - וכאן מדובר על להשתוקק למשהו (להרגיש צורך עז, שזה קשור לחלק תחתון) ואז להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כדי לקבל אותו, ולהיות מוכן לקבל אותו.
כך עובדת הרחם, היא צריכה ילד, היא פשוט שם, מפנה לו מקום, ובתזמון הנכון היא מקבלת את הזרע ומאפשרת לעובר פשוט לגדול בתוכה.
 
תרבותית רוב האנשים נמשכים לדרך האקטיבית, ופחות מאפשרים לעצמם להיות במקום הנכון בזמן הנכון כדי לקבל מה שהם צריכים. זה לא נתפס טוב להיות פאסיבי.
הרבה יותר מרשים אותנו לראות אנשים שעובדים קשה והרבה ומזיעים כדי להשיג את מה שהם רוצים, זה מגיע להם יותר אם הם מתאמצים, לא?
לעומת אלה שפשוט נולדים למשפחה עשירה ויש להם כבר הכל, או אלה שברי מזל ומצליחים בקלות...
 
הבעיה בשימוש יתר בחלק עליון לעומת חלק תחתון היא חוסר האיזון שנוצר, שפוגע בכל הגוף בסופו של דבר, ובכל נושא השפע.
 
אם מישהו עובד קשה כדי ליצור שפע בצורה אקטיבית אבל לא לומד איך לאפשר לעצמו שפע גם בצורה פאסיבית, הוא יכול לעבוד קשה מאוד, שעות רבות, אבל לא להיות בעבודה הנכונה עבורו, לא להיות במקום הנכון בזמן הנכון, הוא עלול לפספס הרבה הזדמנויות.
כדי לזהות הזדמנות צריך להיות עירניים, קשובים, לפעול בתזמון הנכון.
דרוש איזון בין הרצון לפעול לבין הצורך להקשיב ולהיות.
 
אישה שרוצה להכנס להריון, למשל, צריכה להיות קשובה לגוף כדי לדעת מה התזמון הטוב ביותר להתעבר בו, ואז יש מקום גם לפעולה, ובהמשך הגוף צריך להיות מספיק פאסיבי כדי להחזיק את ההריון כדי שלא תהיה לידה מוקדמת.
 
איך אפשר לאזן בין החלק האקטיבי לפאסיבי שלנו כדי ליצור שפע בשתי הדרכים יחד?

נשימה היא דרך אחת. - שימו לב לנשימה שלכם, בנשימה יש את שני החלקים, מוציאים אוויר - שזה החלק האקטיבי, אנחנו נותנים מתוכנו החוצה, ויש את החלק הפאסיבי שבו האויר נכנס פנימה, זו הקבלה. ככשמים לב לנשימה אפשר לראות מה קל יותר - להוציא או להכניס אויר, ואז להתאמן במה שקשה יותר, ולהגדיל את השאיפה או הנשיפה.

נשימה היא דוגמא מעולה, כי אי אפשר לאורך זמן שיהיה פער גדול מדי בין השאיפה לנשיפה, מה שקורה הוא שככל שמזניחים אחד מן השניים כך הנשימה כולה קטנה ומצטמצמת.


עוד סיבה טובה לנשום - תראו כמה אויר יש סביבכם ובאיזה שפע, נשימה גדולה מראה לגוף שלכם בצורה מוחשית שיש לכם שפע, וגם שיש לכם מקום. כשצפוף קשה לנשום.
 
דרך נוספת לאזן היא לשלב בין העשייה למנוחה, להוריד מאמץ מיותר, לעזוב למשל את הכתפיים כשעובדים, אנשים מחזיקים את הכתפיים מורמות סתם, בלי קשר למה שעושים. לזהות איפה בגוף יש מתח מיותר, לנשום אליו ולהרפות, להתמתח פעם בשעה. תשומת הלב לגוף כבר יוצרת איזה איזון, כי בגוף יש מהכל, הוא יודע גם לפעול וגם להיות. תשימו לב לגוף לפני שהוא כואב, תראו מה הוא רוצה, מתי הוא רעב, מתי הוא צמא, מתי צריך לשירותים, ותדאגו לו. הוא גוף טוב.

לקביעת אבחון בנושא שפע, זיהוי דפוסי ההתנהגות המפריעים לחווית השפע וזיהוי המקום בגוף בו תקוע השפע, התקשרו 052-8200082

כשהגוף בריא לשפע קל יותר לזרום...

 

 

 

אם אתם מרגישים שהשפע שלכם לא זורם, ניתן לקבוע פגישת אבחון שמטרתה לזהות איפה ואיך השפע נתקע על מנת לשחרר אותו שיזרום בחופשיות.

התקשרו 052-8200082 או כיתבו לי

 

 

להיות אצל רינת הייתה חויה עוצמתית ביותר. יש לה עומק ויכולות אנרגתיות עצומות!!!!
הגעתי לרינת לפתוח שפע ופתחנו את השפע..... יש דברים שתלויים בנו ודברים שלא, רינת יודעת לנקות את אלה שלא תלויים תמיד בנו בצורה הכי נעימה ויחד עם זה הכי מקצועית שיש.
תודה מכל הלב על הטיפולים שחוויתי אצלך.

דבורה בוזגלו - רפלקסולוגית גוף-נפש
 

רינת גל אוחיון
כל מילה פשוט גורעת מהיחודיות , העוצמה היכולת הכי חשוב הנתינה והאהבה
טיפול מקצועי יוצא מן הכלל
פשוט חובה לכל אדם כדי להתפתח וליצור שפע בחייו
ממליצה בחום אני והקלפים שלי
פשוט מדהימה!
תודה

חיה אליהו - מתקשרת ופותחת בקלפים

  
 
תרגוף / פוריות
ברשתות החברתיות

   
..................................................
 
תרגוף / כאבים כרוניים
ברשתות החברתיות

   
 
 
 

 
רינת גל  ן   052-8200082     ן   rinat.galo@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים